بهترین سالن های زیبایی نیاوران

سالن زیبایی بیوتی (نقش آرا)

سالن زیبایی سودابه سنگری

برای تماس و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد بهترین آرایشگاه های زنانه نیاوران بر روی  آن ها کلیک نمایید.

سالن زیبایی بتیس

آدرس: نیاوران، میدان جماران

شماره تماس: 02122824934

شماره همراه: 09121239328

نازنین: 

 کار گریم و میکاپ این سالن زیبایی واقعاً خیلی خوبه من عروس این سالن بودم. صورت من رو خیلی خوب آرایش کرده بودن، هم  خیلی زیبا شده بودم و هم خودم بودم و خیلی تغییر نکرده بودم. بهترین میکاپ آرتیست ها تو این سالن کار می کنن. این سالن یکی از بهترین سالن های زیبایی تهران محسوب میشه.

سالن زیبایی مارینا رویال

آدرس: ابتدای نیاوران، نرسیده به میدان قدس، نبش کوچه شیرازی، ساختمان نگین نیاوران، پلاک ۱

شماره تماس: 02126855764

شماره همراه: 09213630158

مریم:

من سالن زیبایی رویال رو خیلی دوست دارم محیطش خیلی عالیه کارکنانش هم  خیلی مودب و خوش برخورد هستن. من همیشه برای کوتاه کردن و فرم دادن به موهام به این سالن زیبایی میام.از نظر من کار کوتاهیشون حرف نداره و یکی از بهترین سالن های نیاوران هستش. 

آرایشگاه زنانه شهناز

آدرس: پشت کاخ نیاوران ، خیابان جهانشاهی، میدان نیاوران، خیابان پیروز شفیعی، جنب دکتر رادمهر، پلاک ۱۳(جنب پایگاه سلامت)

شماره تماس: 02122291743

شماره همراه: 09123461259

الهام:

ابرو کار این سالن زیبایی  خیلی حرفه ای هست و کارش رو خیلی خوب انجام میده و ابروهای منو خیلی عالی برداشت. من قبلاً جای دیگه رفته بودم برای کار ابرو ولی اصلاً راضی نبودم از کارشون چون ابروهام را خیلی نازک کرد. از وقتی اومدم این سالن زیبایی دیگه مشتری همیشگی این سالن شدم و به نظرم این سالن زیبایی از سالن های خوب نیاوران هست.

آرایشگاه زنانه مریم

آدرس:

شماره تماس: 

شماره همراه: 09120392790

لیلا: 

 این سالن زیبایی یکی از بهترین سالن های نیاوران برای کار رنگ و مش هست. پرسنلی که کار رنگ و مش رو انجام میدن خیلی تو کارشون حرفه ایی هستند و تا به حال نشده موهای کسی تو این سالن زیبایی بعد از رنگ و مش آسیب ببینه. متریالی که استفاده می کنند همه از برندهای خوب و مرغوبه. من خیلی راضی هستم از کارشون.

سالن زیبایی الهام

آدرس: نیاوران، بعد از سه راه یاسر، نرسیده به چهارراه مژده، پلاک ۴۲۹، طبقه ۴، واحد ۱۰

شماره تماس: 02122753976

شماره همراه: 

سوگل:

کار طراحی و کاشت ناخن این سالن زیبایی واقعاً تو نیاوران بی نظیره. قبل از کاشت ناخن از بهترین مواد ضد قارچ استفاده می کنه و زیر ناخن ها رو به دقت تمیز می کنه. طرح هایی که برای ناخن به مشتری نشون میده هم واقعاً زیباست. من مدتهاست برای طراحی ناخن به این سالن میرم و همیشه هم راضی بودم.

آموزشگاه مراقبت های زیبایی نسیم بهار

آدرس: نیاوران، خیابان زینعلی، کوچه نهم غربی، پلاک ۱/۲

شماره تماس: 02126114116

شماره همراه: 

مینا :

من توی این سالن زیبایی موهام رو  بالیاژ کردم.  رنگ موهام خیلی خوشگل شد و اصلا هم صدمه ندید و سایه و روشن خیلی زیبایی توی موهام درآورد. با این که موهام دکلره شد، بعد از تموم شدن کار موهای من اصلاً خشک نشد. این سالن از تکنیک های جدید استفاده می کنه و موهای من رو بدون استفاده از فویل، بالیاژ کرد.

آرایشگاه زنانه فرا بیوتی

آدرس: نیاوران، ( کاشانک)، روبروی درمانگاه خیریه رضوی، جنب پلیس +۱۰، پلاک ۳۱۰، طبقه ۳، واحد ۵

شماره تماس: 02126455361

شماره همراه: 09357000956

مهناز:

این سالن زیبایی تو زمینه میکروپیگمنتیشن ابرو تخصص داره و همه افرادی که تو این سال زیبایی کار می کنند تو کارشون متخصص هستند پس می تونید با خیال راحت برای میکروپیگمنتیشن ابرو به این سال برین. تو این سالن از دستگاه های استاندارد و وسایل یک بار مصرف استریل استفاده میشه. من تو این سالن زیبایی میکروپیگمنتیشن امجام دادم و خیلی راضی هستم.

آرایشگاه زنانه الماس

آدرس: نیاوران، روبروی جماران، جنب بانک مسکن، پلاک ۱۷۶، طبقه ۱، واحد ۳۰۲

شماره تماس: 02122832189

شماره همراه: 09127056785

لادن :

من مدت زیادیه که مشتری این سال زیبایی هستم. هر وقت کار شنیون داشته باشم فقط به این آرایشگاه میرم چون واقعاً کارشون رو قبول دارم .  محیط این سالن زیبایی خیلی گرم و صمیمیه و پرسنل برخورد خیلی خوب و دوستانه ایی با مشتری ها دارند. این سالن زیبایی از سالن های خوب و معروف نیاوران هست.

آرایشگاه زنانه بلزا

آدرس: نیاوران، خیابان صادقی قمی، خیابان مرجان، خیابان رجایی، کوچه شیرین، پلاک ۷

شماره تماس: 02122702028

شماره همراه: 

سارا:

این سالن زیبایی از سالن های خوب نیاوران هست.من تو این سالن بیشتر کار کاشت مژه انجام دادم و واقعاً همیشه هم از کارشون راضی بودم. تا به حال نشده که چشمهای من بعد از کاشت مژه دچار حساسیت یا سوزش و خارش بشه. کارکنای این سالن به خوبی کارشون رو بلدن.

سالن زیبایی گل تابان

آدرس: نیاوران، کاشانک، جنب بانک صادرات، درب دوم، پلاک ۳۶۸

شماره تماس: 02122823026

شماره همراه:

مهسا:

 همه عروس های این سالن زیبایی بی نظیر میشن. خواهرم روز عروسیش به این سالن رفته بود و خیلی عالی شده بود. پرسنل این سالن همگی دوره های مخصوص گریم و میکاپ عروس رو گدروندن و این دلیل خوب بودنه کارشونه. این سالن جژئ بهترین سالن های زیبایی نیاوران برای کار عروس هست. 

آرایشگاه زنانه سمبل کلاب

آدرس: نیاوران، بین سه راه یاسر و چهار راه مژده

شماره تماس: 

شماره همراه: 09121399057

المیرا:

این سالن زیبایی به میکاپ و گریم خوبش معروفه و کارش واقعاً حرف نداره. من برای مراسم نامزدیم به این سالن رفتم . صورت من رو خیلی خوب و طبیعی درست کردند و قبل از آرایش روی صورت من ماسک گذاشتند که باعث شد آرایش صورتم خیلی بهتر بشه. واقعاً یکی از بهترین سالن های نیاوران هستش.

سالن زیبایی سما

آدرس: نیاوران، روبروی جماران، جنب بانک مسکن، پلاک ۱۷۶

شماره تماس: 

شماره همراه: 09381408231

مهشید:

من بیشتر برای میکرودرم و پاکسازی پوست صورتم به این سالن زیبایی میرم. پوست صورتم خیلی کدر و تیره شده بود و لک آورده بود. بعد از میکرودرم پوستم صاف و براق شده و دیگه هیچ لکی نداره. واقعاً از کارشون خیلی راضی هستم. 

آرایشگاه زنانه سمل بیوتی

آدرس: نیاوران، بوکان، مرجان

شماره تماس: 

شماره همراه: 09191002687

سالن زیبایی در نیاوران

زهرا: 

 من موهای فر و وزی داشتم و واقعاً خسته شده بودم هر کاری می کردم موهام صاف نمی شد. یکی از دوستانم این سالن زیبایی رو به من معرفی کرد و من تو این سالن موهام رو گلت کردم.از وقتی موهام رو گلت کردم موهام خیلی خوب شده و دیگه خشک و وز نمیشه. به نظرم این سالن تو این زمینه واقعاً تخصص داره.

سالن تخصصی رنگ مو

آدرس: نیاوران، شمال کاخ

شماره تماس: 

شماره همراه: 09102212316

آرایشگاه زنانه در نیاوران

لیلا: 

 این سالن زیبایی یکی از بهترین آرایشگاه های نیاوران هست. کارشون برای رنگ و لایت  مو واقعاً حرف نداره.من مدت زیادی هست که برای رنگ کردن موهام به این سالن زیبایی میام. واقعاً تو زمینه رنگ و مش متخصص هستن و تمام پرسنل این سالن زیبایی حرفه ایی کار می کنن. جنس رنگ موهاشون همیشه از برندهای خوب و درجه یک هستش. 

سالن زیبایی مرسده

آدرس: نیاوران، خیابان مژده، ابتدای شیراز، بن بست حاج باقری، پلاک ۲

شماره تماس: 02126852216

شماره همراه: 

زهرا:

کار براشینگ و میکاپ این سالن زیبایی خیلی خوبه. من برای مراسم نامزدی خواهرم به این سالن رفتم. موهای من رو خیلی خوب درست کرده بودن و تا آخر مهمونی موهای من اصلاً به هم نریخت. آرایش صورتم هم خیلی حرفه ایی و خوب بود و با وجود هوای گرم هیچ تغییری نکرد. می تونم بگم این سالن زیبایی یکی از بهترین سالن های نیاوران هستش.

 

در صورت نیاز لیست آرایشگاه های زنانه در قیطریه و آرایشگاه های زنانه در ونک را مشاهده نمایید.

نظر خود را ثبت کنید

avatar
  عضویت  
Notify of