بهترین سالن های زیبایی قیطریه

برای تماس و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد بهترین آرایشگاه های زنانه قیطریه بر روی آن ها کلیک نمایید.

آرایشگاه زنانه لبخند

آدرس: بلوار کاوه، ابتدای اندرزگو، بالای رستوران تورینو، طبقه ۵، واحد ۵

شماره تماس: 02122246780

شماره همراه: 09123943025

مینا:

من توی این سالن زیبایی تاتوی رژ لب و خط لب انجام دادم. خیلی خوب کارشون رو انجام دادن و من از کارشون راضی بودم. بعد از تاتو ورم لبهام خیلی زود از بین رفت و زیاد سوزش و خارش نداشت. ماندگاریش هم خیلی خوب بود. اگه می خوایین تاتو انجام بدین حتماً به این سالن زیبایی تو قیطریه یه سر بزنین.

آرایشگاه زنانه بلانش

آدرس: قیطریه، جنب پارک قیطریه، خیابان روشنایی شرقی

شماره تماس: 02126657140

شماره همراه: 09123073430

سپیده: 

کار گریم و میکاپ عروس این سالن زیبایی واقعاً خیلی خوبه و هر کس تا به حال مشتری این سالن زیبایی بوده از کارشون راضی بوده. طبق جدیدترین متدهای روز کار آرایش عروس رو انجام میدن و ماریالی که برای گریم و میکاپ عروس استفاده می کنن همگی از محصولات خوبه و آرایش عروس به هیچ عنوان هیچ تغییری نمی کنه و به هم نمی ریزه. این سالن زیبایی جزء بهترین آرایشگاه های زنانه در تهران محسوب می شه. 

سالن زیبایی سارا شفیعی

آدرس: بلوار اندرزگو، نبش بلوار کاوه

شماره تماس: 02126768714

شماره همراه: 

نینا:

این سالن زیبایی تو کار کاشت و طراحی ناخن تخصص داره و همه کارکنانش کارشون رو به بهترین نحو انجام میدن. من مدت زیادی هست که به این سالن زیبایی می رم . تا به حال نشده که ناخن هام بشکنه یا رنگش بره. موادی که برای مشتری استفاده می کنن جنسش خیلی خوبه. به نظرم این سالن زیبایی یکی از سالن های خوب برای کاشت و طراحی ناخن هست.

آدرس: قیطریه، روبروی پارک قیطریه، کوچه شب تاب، پلاک 5، واحد 8

شماره تماس: 02122390328

مینا: 

من همیشه برای کوتاه کردن موهام و اصلاح ابرو به این سالن زیبایی میام.علاوه بر این که کار این سالن زیبایی خیلی خوب و عالیه، محیطش هم خیلی گرم و دوستانس و پرسنل خوش برخورد و مهربونی داره. این سالن زیبایی همیشه جدیدترین زورنال های مو رو داره و طبق اون مو مشتری رو کوتاه می کنه.این سالن یکی از سالن های خوب قیطریس.

آرایشگاه زنانه ژامک

آدرس: بلوار اندرزگو، روبروی پارک قیطریه

شماره تماس: 02122211222

شماره همراه: 09123705535

لاله:

این سالن زیبایی زیباترین مش و های لایت رو برای مشتری انجام میده. من به تازگی موهام رو تو این سالن زیبایی های لایت کردم. رنگ موهام خیلی خوب شده و وهام اصلاً آسیب ندیده به خاطر مواد دکلره. به نظرم تو کار مش و های لایت واقعاً تخصص دارند. من که خیلی از کارشون راضی هستم و از این به بعد هر وقت کار رنگ مو داشته باشم حتماً به همین سالن میرم.

آرایشگاه زنانه پارلا

آدرس: بلوار اندرزگو، نبش کوچه مهر محمدی، پلاک ۱۲۶، برج دیانا

شماره تماس: 

شماره همراه: 09198341762

ثمین:

من همیشه تو این سالن زیبایی موهام رو براشینگ می کنم.کارشون واقعاً حرف نداره و تا زمانی که مو شسته نشه حالتش از بین نمیره. کار شینیونشون هم عالیه و همیشه مدل های جدیدی دارن که برای مشتری انجام بدن. من که مشتری همیشگیشون هستم و همیشه از کارشون راضی بودم.

سالن زیبایی سایه روشن

آدرس: قیطریه، خیابان اندرزگو، میدان ندا

شماره تماس: 

شماره همراه: 09125167495

بیتا:

من برای اولین بار تو این سالن ابروهام رو سایه زدم و با این که اولین بار بود که به این سالن زیبایی می رفتم خیلی از کارشون راضی بودم. سایه ابرو یه مدل تاتو هست ولی چون طبیعی تر به نظر می رسه تصمیم گرفتم سایه ابرو بزنم. این سالن زیبایی به عنوان یکی از سالن های خوب برای کارهایی مثل سایه و هاشور ابرو شناخته شده.

آرایشگاه زنانه نیکی

آدرس: بلوار سی و پنج متری قیطریه، کوچه شب تاب، پلاک ۵، واحد ۴

شماره تماس: 02122230847

شماره همراه: 

الناز:

 به نظرم این سالن زیبایی بیشتر تو زمینه میکرودرم و پاکسازی پوست صورت تخصص داره. من توی این سالن زیبایی پوستم رو میکرودرم کردم. با ابزارهای مخصوص پوست من رو لایه برداری کردند. از وقتی میکرودرم کردم پوست صورتم خیلی جوون تر شده و بیشتر لک ها و چروک های صورتم از بین رفته. کارشون واقعاً عالیه.

سالن زیبایی دختر شایسته

آدرس: قیطریه، میدان کتابی، ساختمان هدایت، پلاک۵۰، طبقه دوم، واحد ۸

شماره تماس: 02122219378

شماره همراه: 09227683151

مهدیه: 

موهای من به خاطر دکلره کردن زیاد خیلی خشک و بد حالت شده بود. حتی چند بار موهام رو ویتامینه کردم ولی تاثیری نداشت. یکی از دوستانم این سالن زیبایی رو به من معرفی کرد. تو این سالن موهام رو کراتینه کردم. کارشون واقعاً حرف نداره. از وقتی کراتینه کردم موهام صاف و نرم و خوش حالت شدن. موادی که برای کراتینه استفاده می کنن از برندهای خوب و درجه یک هست. این سالن زیبایی یکی از بهترین سالن های قیطریه محسوب میشه.

آرایشگاه زنانه آریانا

آدرس: بلوار کاوه (شمال)، ابتدای بلوار اندرزگو (شرق)، پلاک ۱۳۸

شماره تماس: 02122693793

شماره همراه: 09128151202

سارا:

کار گریم و میکاپ این سالن زیبایی بی نظیره. من عروس این سالن بودم و خیلی از کارشون راضی بودم. قبل از آرایش صورتم رو ماساژ دادن و از ماسک های مخصوص روی پوستم استفاده کردند. پوستم خیلی خوب و براق شد و بعد از اون کار آرایش رو شروع کردند. با وجود مواد گریم پوستم اصلاً اذیت نشد. به نطرم این سالن زیبایی تو کار گریم عروس تخصص داره.

سالن زیبایی فرشته آرا

آدرس: بلوار اندرزگو، تقاطع قیطریه، ساختمان الماس اندرزگو، پلاک ۶۰، واحد ۲۰۱

شماره تماس: 02122202118

شماره همراه: 

گلاره:

 این سالن زیبایی تو کار کاشت مژه و اکستنشن مو خیلی حرفه ایی هستش. بیشتر مشتری ها برای کاشت و ترمیم مژه هاشون به این سالن زیبایی میان. من خیلی وقته مشتریشون هستم. من تو این سالن هم کاشت مژه انجام دادم و هم موهام رو اکستنشن کردم و از هر دوش هم خیلی راضی هستم. 

سالن زیبایی آرنا

آدرس: قیطریه، حکمت

شماره تماس: 02122247968

شماره همراه: 09391432255

صبا:

این سالن زیبایی جزء یکی از سالن های خوب قیطریه هستش.تخصص این سالن بیشتر تو زمینه رنگ و مش و دکلره هست. من مدت زیادیه که به این سالن زیبایی میام و موهام رو رنگ می کنم ولی تا به حال نشده موهام به خاطر دکلره بسوزه یا آسیب ببینه.  به خاطر مواد خوبی که برای دکلره استفاده می کنند، رنگ مو خیلی خویب میشه و مو هم صدمه نمیبینه. این سالن زیبایی برای رنگ و مش انتخاب خیلی خوبیه.

آرایشگاه زنانه مرولس

آدرس:بلوار قیطریه، کوچه تواضعی، کوچه عباس صادقی، پلاک ۶، واحد ۴

شماره همراه: 09352051001

ملیحه:

 آرایش و میکاپی که این سالن زیبایی برای مشتری انجام میده خیلی ملایم و طبیعیه. مواددی که برای آرایش استفاده می کنه بیشتر ریشه گیاهی داره برای همین پوست صورت اذیت نمی شه. پوشش دهی کرم پودری که استفاده می کنه هم خلی خوبه. من برای نامزدی خواهرم به این سالن زیبایی رفتم. به نظرم یک از بهترین سالن های قیطریس.

آرایشگاه زنانه دانژه

آدرس: اندرزگو – نبش بلوار کاوه

شماره تماس: 02126768509

شماره همراه: 

آرایشگاه زنانه در قیطریه

ملیکا: 

 این سالن زیبایی  تو زمینه میکروبلیدینگ تخصص داره. ابروهای من خیلی کم پشت و نامرتب شده بود. بعد از این که کار میکروبلیدین ابرو انجام دادم، ابروهام پرپشت و خوش حالت شدن. من واقعاً از کار این سالن زیبایی خیلی راضی هستم و هر کس کار میکروی ابرو داشته باشه این سالن زیبایی رو بهش معرفی می کنم.

آرایشگاه زنانه همراز

آدرس: شریعتی، بالاتر از پل صدر، نرسیده به متروی قیطریه، پلاک ۱۷۴۳

شماره تماس: 02122212318

شماره همراه: 09199312656

سالن زیبایی در قیطریه

مریم:

من همیشه برای وکس صورتم به این سالن زیبایی میام. کارشون خیلی خوبه و پوست صورت بعد از وکس اصلاً دچار حساسیت نمیشه. موادی که تو این سالن برای وکس استفاده میشه گیاهیه برای همین باعث حساسیت پوستی نمیشه. این سالن زیبایی از بهترین سالن های قیطریه محسوب میشه و من برای بیشتر کارهام اینجا میام.

 

4 2 رای ها
Article Rating
عضویت
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها