بهترین سالن های زیبایی الهیه

برای تماس و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد بهترین آرایشگاه های زنانه الهیه و فرشته بر روی آن ها کلیک نمایید.
 
 

میکاپ آرتیست رضوان صفاری

آدرس: الهیه، خیابان فرشته، خیابان مریم غربی، مجتمع کوئین سنتر

شماره تماس: 

شماره همراه: 09203302303

 

نادیا:

من برای عروسی خواهرم به عنوان همراه عروس به این سالن زیبایی رفتم. کار گریم و میکاپ عروسشون واقعاً خیلی خوب بود همچنین کار شنیون و براشینگشون. عروس واقعاً زیبا شده بود و من هم خیلی خیلی خوب شده بودم و واقعاً از کارشون راضی بودم. به نظرم این سالن زیبایی از سالن های خوب و معتبر تهران محسوب میشه. 

 

رنگ و مش سمیرا محمدی

آدرس: فرشته، خیابان آقابزرگی، خیابان استانبول، کوچه حافظ، پلاک ۲۴، کلوپ زیبایی لیا

شماره تماس: 

شماره همراه: 09125333951

 

زینب:

پرسنل این سالن زیبایی تو کار رنگ ومش متخصص هستند و کارشون حرف نداره. بعد از رنگ و مش مو رو ویتامینه می کنند برای همین مو به هیچ عنوان خشک نمیشه. رنگ مو و مش هایی که روی مو درمیارن واقعاً عالی میشه چون از بهترین رنگ مو و مواد دکلره برای مشتری استفاده می کنند. می تونم بگم بهترین سالن زیبایی تو زمینه رنگ  مش تو الهیه هست.

 

میکاپ آرتیست الهام رحمانی

آدرس: الهیه، خیابان مریم غربی، پلاک ۳۱، مجتمع کوئین سنتر، طبقه ۲، واحد ۲۱۰

شماره تماس: 02122655587

شماره همراه: 09126450690

 

فهیمه:

کارهای گریم این سالن زیبایی به نظرم خیلی خوبه. خیلی خوب و حرفه ایی صورت رو میکاپ می کنن و خیلی خوب پوست رو با کرم پودرهای مخصوص گریم پوشش میدن.من مشتری همیشگی این سالن زیبایی هستم و همیشه از کارشون راضی بودم . این سالن زیبایی از سالن های خوب الهیه تو زمینه گریم و میکاپ محسوب میشه.

 

آرایشگاه زنانه میراکل

آدرس: خیابان فرشته، خیابان الهیه، خزر شمالی، بن بست خسرو، پلاک ۳، واحد ۲

شماره تماس: 02122006324

شماره همراه: 

 

نیلوفر:

کار کوتاهی این سالن زیبایی خیلی خوبه و به نظرم تو کار کوتاهی تخصص دارند.من همیشه تو این سالن زیبایی موهام رو کوتاه می کنم و همیشه هم راضی هستم. این سالن زیبایی ژورنال های موی جدید داره و هر مدلی که مشتری انتخاب کنه براش کوتاه می کنه. به نظرم کار این سالن زیبایی تو کوتاهی واقعاً خوبه.

 

آرایشگاه زنانه افسانه نیلچی

آدرس: خیابان فرشته ، خیابان آقا بزرگی ، نبش استانبول ، پلاک 37 ، زنگ102

شماره تماس: 02122213000

شماره همراه: 

 

سارا:

 پرسنل این سالن زیبایی تو کار میکرودرم متخصص و حرفه ایی هستند و کارشون رو به بهترین شکل انجام میدن. من برای پاکسازی و جوانسازی پوست صورتم به این سالن رفتم و چون میکرودرم یه روش غیر شیمیایه اصلاً تاثیر و عوارض بدی روی پوست نداره. پوست من بعد از میکرودرم خیلی خوب شد. من خیلی راضی هستم از کار این سالن زیبایی. 

 

سالن کاتیا بیوتی

آدرس: الهیه ، تقاطع شریعتی ، ابتدای فیاضی ، پلاک 3 ، طبقه 5

شماره تماس: 02126640853

شماره همراه: 

 

آزاده:

کاشت مژه این سالن زیبایی واقعاً خیلی خوبه. من و چند تا از دوستام مشتری همیشگی این سالن زیبایی هستیم. کارشون رو خیلی خوب و تمیز انجام میدن و مژه ها خیلی طبیعی به نظر می رسه.از مواد خوب و درجه یک استفاده می کنن و چشم بعد از کاشت مژه اصلاً اذیت نمیشه و دچار خارش چشم نمیشین. من خیلی راضی هستم و به نظرم این سالن زیبایی تو کار کاشت مژه بی نظیره و از بهترین سالن های زیبایی الهیه محسوب میشه.

 

آرایشگاه دوورا

آدرس: تهران، مدرن الهیه، طبقه ۳ اداری، واحد ۱۵

شماره تماس: 02126219604

شماره همراه: 

 

سمانه:

من مدتهاست توی این سالن زیبایی کار کاشت ناخن انجام میدم. چون کارشون خیلی خوبه و تا به حال هیچ مشکلی برای ناخن هام پیش نیومده. این سالن زیبایی برای کاشت ناخن از ژل ضد قارچ استفاده می کنه و قبل از کاشت به ناخن ها مواد ضد قارچ می زنه. این سالن زیبایی از بهترین سالن های الهیه هست.

آرایشگاه زنانه لوندر

آدرس: تهران ، الهیه خیابان گلنار، پشت برج سهند، بن بست نرگس، پلاک ۲

شماره تماس: 02122010558

شماره همراه: 09122056193

 

لاله:

کارکنان این سالن زیبایی همه با تجربه و حرفه ایی هستن و تو بیشتر کارها تخصص دارند. من توی این سالن زیبایی موهام رو های لایت کردم و خیلی از کارشون راضی بودم. موادی که برای رنگ استفاده می کنند از بهترین مواده و مو هیچ صدمه ایی نمیبینه. به نظر من این سالن جزء بهترین سان های زیبایی الهیه هست.

 

 

 
 

سالن زیبایی تریس بل

آدرس: الهیه ، خیابان بیدار ، مرک خرید مدرن الهیه  ، طبقه دوم اداری ، واحد12

شماره تماس: 02126295249

شماره همراه: 09122767547

 

مهسا:

من توی این سالن ابروهام رو هاشور زدم. پرسنل این سالن زیبایی واقعاً تو کارشون دقیق و حرفه ایی هستن. ابروی من رو خیلی خوب هاشور زدن و ابروهام خیلی طبیعی به نظر می رسه. ترکیب رنگی که برای هاشور ابروی من استفاده کردن خیلی خوب بود و خیلی به صورتم می یومد.

 

آرایشگاه زنانه الا

آدرس: الهیه مرکز تجاری مدرن الهیه طبقه چهارم اداری واحد 24

شماره تماس: 02126293197

شماره همراه:

 

غزال:

این سالن زیبایی بهترین سالن  توی الهیه برای کارهای تتو هست . کارشون واقعاً حرفه ایی و عالیه. طرح های خیلی زیبایی برای تتو دارند و هر طرحی مشتری بخواد براش می زنن. پوست بعد از تتو اصلاً اذیت نمیشه فقط تا یه مدت کوتاه باید چرب نگه داشته بشه. از تتویی که برای من زدن خیلی راضی هستم و به نظرم کارشون واقعاً حرف نداره.

 

آرایشگاه زنانه مهتاب

آدرس: خیابان فرشته ، خیابان آقا بزرگی ، کوچه یگانه ، پلاک 5

شماره تماس: 02126459592

شماره همراه: 

 

لیدا:

سالن زیبایی مهتاب از سالن های خوب خیابان فرشته محسوب میشه و تمام نیروهاش خیلی با تجربه هستن وتوی کارشون خیلی حرفه ای هستن. من همیشه برای کار براشینگ و شنیون به این سالن زیبایی میرم و همیشه هم از کارشون راضی بودم.

 
 

آرایشگاه زنانه فرشته

آدرس: تهران، ولیعصر، خ فرشته، کوچه شبدیز، بنبست امامی، پلاک۶

شماره تماس: 02122008524

شماره همراه: 

 

مینا:

این سالن زیبایی طبق جدید ترین متدها و ژورنال های روز دنیا کار کوتاهی مو رو انجام میده. همیشه بعد از کوتاهی موی مشتری رو سشوار حرفه ایی می کشه. پرسنل این سالن زیبایی خیلی برخورد خوبی با مشتری دارن و یکی از دلایلی که من همیشه به این سالن میرم علاوه بر کار خوبشون برخورد خوبشون هم هست. میشه گفت این سالن از بهترین سالن های فرشته هستش.

 

سالن زیبایی ژوان فرشته

آدرس: خیابان فرشته، خیابان بیدار، پلاک۳۱

شماره تماس: 02122053884

شماره همراه: 09383464854

 

کیانا:

پوست صورتم به خاطر جوش خیلی بد شده بود. یکی از دوستانم این سالن زیبایی رو به من معرفی کرد. تو این سالن زیبایی پوست صورتم رو میکرونیدلینگ کردم. این روش باعث کلاژن سازی پوست میشه برای همین تمام چین و چروک و جاهای جوش رو از صورتم پاک کرد و صورتم خیلی خوب شد. این سالن جزء بهترین سالن های زیبایی فرشته محسوب میشه. 

 

آرایشگاه زنانه بانو آرمانی

آدرس: تهران، الهیه، خ. شریفی منش، روبروی مجتمع بوستان، پ. 27

شماره تماس: 02122611899

شماره همراه: 

 

هانیه:

موهای من به خاطر رنگ زیاد به شدت صدمه دیده بود و خیلی خشک و وز شده بود. من برای کراتینه کردن موهام به این سالن زیبایی رفتم. موهای سوخته و آسیب دیده من کاملاً احیا و صاف شد.موادی که این سالن برای کراتینه استفاده می کنه از مواد درجه یک و عالیه. خیلی از کارشون راضی هستم. این سالن بهترین سالن برای کار کراتینه تو  الهیه هست.

 

سالن زیبایی ای جی بیوتی

آدرس: تهران، خ فرشته ، خ بیدار ، برج جم ، طبقه اول ، واحد6

شماره تماس: 02126213784

شماره همراه: 

 

مانا:

 این سالن زیبایی توی براشینگ  کارش عالیه. حالت مو تا زمانی که شسته نشه از بین نمیره. موادی که برای حالت دادن به مو استفاده می کنه از جنس مرغوبه و به هیچ عنوان مو رو خشک نمی کنه. بعضی از تافت ها که برای مو استفاده میشه مو رو خیلی خشک می کنه ولی موادی که اینجا استفاده میشه درجه یک و عالی هستش من همیشه از کار شنیون این سالن راضی بودم .

 

آرایشگاه زنانه نیلوفر نیلی

آدرس: الهیه، خیابان گلنار ، انتهای ماهرو ، الهیه سوم ، پلاک 8 ، زنگ 5

شماره تماس: 02122001020

شماره همراه: 

 

بهاره:

برای عروسیم چند تا سالن رو به من پیشنهاد دادن ولی من در نهایت این سالن زیبایی رو انتخاب کردم و از انتخابم راضیم . کار میکاپ و گریمشون حرف نداشت واقعاً و دقیقاً همون مدل مویی رو برام درست کرد که خودم خواسته بودم.لوازم آرایشی که استفاده می کنه همگی از برندهای معروف هستن و خیلی خوب صورت رو پوشش میده.

 

سالن زیبایی الیفه

آدرس: الهیه ، خیابان خزر شمالی 

شماره تماس: 02122648805

شماره همراه: 

 

ثمین:

این سالن زیبایی تو زمینه میکروبلیدینگ ابرو تخصص داره و کارش عالی و بدون نقصه. من و خواهرم تو این سالن زیبایی میکروبلیدینگ کردیم و هر دو خیلی راضی هستیم از کارش. افرادی که توی این سالن زیبایی مشغول به کار هستند همگی داری مدرک تخصصی هستند.

آرایشگاه زنانه اکسلنت

آدرس: خیابان الهیه، خیابان گلنار، خیابان ماهرو

شماره تماس: 02126643047

شماره همراه: 09197304926

آرایشگاه زنانه در الهیه
 

راضیه: 

 کار آمبره و سامبره این سالن زیبایی واقعاً عالیه. از وقتی به این سالن رفتم مشتری همیشگیشون شدم. ترکیب رنگ هایی که برای مشتری انتخاب می کنن خیلی خوبه. من انتخاب رنگ موهام رو به عهده خوشون گذاشتم و بعد از تموم شدن کار واقعاً راضی بودم. میشه گفت این سالن زیبایی از بهترین سالن های الهیه هستش.

 
 

سالن زیبایی کرانه

آدرس: الهیه، خیابان گلنار، خیابان ماهرو، پلاک ۱۸، طبقه دوم

شماره تماس: 02126208084

شماره همراه: 09120383850

سالن زیبایی در الهیه
 

الهام:

تو کار کار کاشت مژه خیلی خوبه و حرفه ای هستن. این سالن زیبایی کادر مجربی داره و همه پرسنلش حرفه ایی هستن و خیلی خوب کار می کنن. من قبلاً کار کاشت مژه انجام داده بودم ولی اصلاً راضی نبودم و چشمم اذیت می شد ولی الان خیلی از کار این سالن راضیم و هر ماه برای ترمیم میام.

 
 

در صورت نیاز آرایشگاه های زنانه در زعفرانیه را مشاهده کنید.

3.3 6 رای ها
Article Rating
عضویت
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها