خانه کراتین شعبه مشهد:

آدرس: سیدرضی 38-ساختمان آرامش-ط 2، واحد2

برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش کراتین مو مشهد تماس بگیرید:

09370033720 | 09334327456

محتوای جدول

 خانه کراتین شعبه مشهد:

آدرس: سیدرضی 38-ساختمان آرامش-ط 2، واحد2

برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش کراتین مو مشهد تماس بگیرید:

09370033720 | 09334327456

آکادمی خانه کراتین به عنوان یک آکادمی پیشرو در حوزه آموزش زیبایی، رعایت استانداردهای بالای کیفی و کمی و همچنین ارائه راهکارهای نوین آموزشی را مبنای پیشرفت خود قرار داده است و با انجام این مهم ، افزایش محورهای مهم آموزشی مانند استفاده از اساتید طراز اول تهران ، کیفیت اجرا، تکریم هنرجویان، کیفیت فضای تدریس و اجرا و…را در اهداف متعالی خود قرار داده است.

کیفیت بالای دوره های آموزشی آکادمی خانه کراتین در تهران موجب شد که دوره های آموزشی به سرعت مورد استقبال هنرجویان عزیز از تمام ایران و حتی خارج از ایران قرار بگیرد. هنرجویانی از انگلستان، سوئد، عمان، عراق، امارات متحده عربی و افغانستان آکادمی خانه کراتین را برای انجام دوره های خود انتخاب نموده اند. ازدحام درخواست ها از شهرستان های مختلف، در نهایت موجب شد که دوره های آموزشی علاوه بر تهران به شهرهای دیگری مانند اصفهان، مشهد، شیراز، کرمانشاه، بندرعباس ، همدان ، رشت، اردبیل و ساری منتقل شود تا هنرجویان و کاراموزان عزیز در سراسر کشور بتوانند از دوره های با کیفیت آکادمی خانه کراتین بهره مند شوند. یکی از مهمترین شعبه های آکادمی خانه کراتین در مشهد می باشد که میزبان همه هنرجویان عزیز از شهر مشهد و شهرستانهای اطراف این شهر مهم و استراتژیک کشور می باشد.

آموزش کراتین مو در مشهد| خانه کراتین ایران شعبه مشهد

کراتین مو یکی از ضروری ترین پروتئین های مورد نیاز مو می باشد که می تواند از شکستگی و ایجاد موخوره جلوگیری نماید. داشتن موهای صاف و لخت می تواند نقش بسیار زیادی در زیبایی و جذابیت بیشتر چهره داشته باشد. بنابراین در افزایش میزان اعتماد به نفس بانوان نیز موثر است. داشتن موهای سالم و قوی علاوه بر زیبایی به سهولت در مراقبت از موها نیز کمک می کند. زمانی که موها وز و شکننده می شوند، نیاز به تقویت دارند و کراتینه کردن مو می تواند این نیاز را برطرف کند. نکته قابل توجه این است که امروزه سالن های زیبایی بسیار زیادی وجود دارند که کراتین مو انجام می دهند، اما آیا می توان به تمامی آن ها اعتماد نمود. از طرفی اگر بخواهیم برای آموزش کراتین مو اقدام کنیم، باید کدام سالن را انتخاب نماییم. به همین منظور در ادامه شما را با دلایل آموزش کراتین مو در مشهد و بهترین مرکز آموزش کراتین به طور کامل آشنا می کنیم.

آموزش کراتین مو در مشهد توسط آکادمی خانه کراتین

کراتینه درمانی چیست؟

کراتینه درمانی مو یکی از بهترین روش های درمانی ساختار مو می باشد که می تواند به تقویت مو و تامین پروتئین مورد نیاز آن کمک کند. بسیاری از افراد فکر می کنند که از کراتینه درمانی تنها برای صاف کردن موها استفاده می شود. در صورتی که این روش علاوه بر صاف نمودن نیمه دائمی موها می تواند درخشندگی و شفافیت بیشتری به موها ببخشد.

از طرفی محلول موجود در مواد کراتینه شامل مشتقات فرمالدئید و یا اسید گلیوکسیلیک می باشد. این محلول روی موها اعمال شده و ساختار موها را می شکند و ساختاری صاف تر به آن ها می دهد. زمانی که موها با استفاده از سشوار خشک می شوند این ساختار محکم شده و صافی موها را بیشتر می کند. بر اساس تحقیقات جهانی انجام شده روی مواد تشکیل دهنده کراتین، این روش درمانی روی اکثر موها نتیجه بخش است. بنابراین افرادی که به دنبال درخشش، صافی، رفع موخوره و یا نرمی بیشتر موهای خود هستند می توانند از کراتینه درمانی استفاده نمایند.

کراتین مو ممکن است در رشد سریع تر موها موثر باشد. زیرا مواد کراتین موخوره ها را از بین می برند و از دو شاخه شدن موها پیشگیری می نمایند. به همین دلیل موها قوی تر، ضخیم تر و بلندتر دیده می شوند. از طرفی شکستگی در موها از بین می رود. این شکستگی ها دلیلی برای توقف رشد موها محسوب می شوند و رفع آن ها در تسریع رشد مو نقش بسیار موثری دارد. دو شاخه شدن موها نیز موجب می شود تا موها پس از بلند شدن از وسط ساقه نازک شده و بریزند. با کراتینه کردن موها می توان از دوشاخه شدن موها پیشگیری کرد و اجازه داد تا آن ها بلندی خود را حفظ نمایند.

چه کسانی می توانند موهای خود را کراتینه کنند؟

محبوبیت آموزش کراتینه مو را دست کم نگیرید!

امروزه کسب درآمد و یادگیری مهارت های پولساز از دغدغه های جدی در ایران محسوب می شود. در دوره آموزش کراتین مو در مشهد یکی از پول سازترین و موفق ترین مهارت ها یعنی نحوه کراتین درمانی موها به افراد متقاضی آموزش داده می شود. کراتینه کردن موها از جمله مهارت های تخصصی می باشد که شما می توانید بدون نیاز به تحصیلات آکادمیک آن را بیاموزید. اما نکته قابل توجه این است که با آموزش توسط گروه های متخصص و حرفه ای می توانید صفر تا صد کراتین درمانی را آموزش ببینید.

امروزه زیبایی و سلامت موها برای اکثر بانوان در هر سنی بسیار حائز اهمیت می باشد. بنابراین اکثر افرادی که دلایل مختلف مانند رنگ، دکلره و … دچار موخوره و شکستگی موها شده اند، به دنبال روش های درمانی موثر برای بازیابی سلامت موهای خود هستند. همچنین افرادی که موهای فر و وز دارند، می خواهند با استفاده از روشی موثر موهای خود را صاف و درخشان کنند. کراتین مو از بهترین و موثرترین روش هایی می باشد که در اکثر سالن ها به این بانوان پیشنهاد داده می شود. بنابراین اگر شما به طور تخصصی و حرفه ای در این مهار آموزش ببینید، به راحتی می توانید از طریق آن کسب درآمد کنید.  

محبوبیت آموزش کراتینه مو را دست کم نگیرید!

چرا آموزش تخصصی کراتینه کردن مو مهم است؟

با شرکت در دوره آموزش کراتین مو در مشهد می توانید به طور تخصصی این مهارت را بیاموزید. اگر به فکر کراتینه کردن موها و یا آموزش این مهارت بوده اید، قطعا با مطالبی مانند کراتین در خانه، روش های کراتین در خانه و … مواجه شده اید. نکته قابل توجه این است که آموزش کراتینه کردن مو به طور غیر تخصصی می تواند سلامت موها را به خطر بیندازد. زیرا ممکن است موادی که برای کراتینه استفاده می کنید، غیر استاندارد و بی کیفیت باشند. همچنین میزان مواد مورد استفاده برای کراتین مو به اندازه مورد نیاز موها نباشد. همچنین روند خشک کردن، نوع مواد گذاری، اتو کردن موها و … از جمله مراحل کراتین درمانی محسوب می شوند که باید به طور تخصصی و اصولی انجام شوند. از طرفی با آموزش تخصصی این مهارت به راحتی می توانید در سالن های معتبر و محبوب مشغول به کار شوید.

از جمله مزیت های دوره تخصصی آموزش کراتین مو در مشهد می توان به حفظ براقیت و صافی بیشتر موها اشاره داشت. در صورتی که این مهارت را به طور حرفه ای بیاموزید، می توانید میزان و نوع مواد مناسب با موی مشتری را بشناسید و بهترین نتیجه را به دست آورید. از طرفی تخصصی و حرفه ای انجام دادن تمامی مراحل کراتینه موجب می شود تا نتیجه آن ماندگاری طولانی تری داشته باشد و بتوان در طول درمان تغییرات مو را کنترل کرد. در این صورت از آسیب دیدگی موها پیشگیری می شود. مواد کراتینه با توجه به انواع موها متفاوت هستند و شما پس از آموزش به عنوان یک کراتین کار حرفه ای می توانید از بهترین مواد کراتین متناسب با موی مشتری استفاده نمایید. همچنین پس از آموزش به خوبی عوارض احتمالی کراتین را می شناسید و می دانید که برای چه افرادی نباید از کراتینه استفاده نمایید.

چرا آموزش تخصصی کراتینه کردن مو مهم است؟

آیا می توانیم به یک کراتینه کار حرفه ای تبدیل شویم؟

با شرکت در دوره آموزش کراتین مو در مشهد به راحتی می توانید این حرفه را در کوتاه ترین زمان ممکن به طور تخصصی بیاموزید. بسیاری از بانوان امروزه به دنبال کار مناسب برای کسب درآمد ایده آل خود هستند. از آنجایی که آموزش کراتین مو نیازی به تحصیلات آکادمیک ندارد، شما می توانید در هر سنی به راحتی برای یادگیری این مهارت اقدام کنید. بسیاری از افراد به اشتباه فکر می کنند که چون این مهارت تحصیلات دانشگاهی نیاز ندارد، بنابراین می توانند در خانه و به طور خودآموز در زمینه کراتین مهارت پیدا کنند.

کراتینه درمانی یک مهارت تخصصی می باشد و تمامی مراحل آن باید به طور حرفه ای و دقیق انجام شود. با توجه به این موضوع آموزش کراتین توسط آموزشگاه حرفه ای و متخصص در این زمینه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. همچنین اگر می خواهید با استفاده از این مهارت در سالن های حرفه ای و مجرب مشغول به کار شوید، باید کراتین مو را به طور تخصصی و توسط افراد مجرب بیاموزید. آموزشگاه های تخصصی و حرفه ای در زمینه کراتین مو به شما این تضمین را می دهند که این مهارت را به طور حرفه ای می آموزید و می توانید پس از تکمیل دوره مدرک معتبر دریافت نمایید. بنابراین با آموزش تخصصی این مهارت توسط آموزشگاه معتبر می توانید کار خود را با درآمد ایده آل آغاز کنید.

آیا می توانیم به یک کراتینه کار حرفه ای تبدیل شویم؟

ویژگی های یک آموزشگاه معتبر برای آموزش کراتین مو  

اگر به دنبال دوره تخصصی آموزش کراتین مو در مشهد هستید، در ابتدا باید با مهم ترین ویژگی های یک آموزشگاه معتبر برای آموزش کراتین مو به طور کامل آشنا شوید. شناخت این ویژگی ها به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین آموزشگاه کراتین مو را بشناسید. به طور کلی یک آموزشگاه معتبر کراتینه درمانی باید هنرجویان خود را نسبت به موارد زیر آگاه نموده و دانش آن ها را در این زمینه ها افزایش دهد.

 • آشنایی با ترکیبات مواد کراتین و شناخت ویژگی های بهترین مواد کراتین
 • شناخت ساختار مو و استفاده از مواد کراتین مو متناسب با ساختار، نوع و جنس موهای مشتری
 • داشتن مدارک معتبر و تخصصی که نشان دهنده میزان تجربه و مهارت مربی های آموزشگاه می باشد.
 • ارائه مدرک تخصصی و معتبر به هنرجویان پس از تکمیل دوره آموزش
 • آشنایی هنرجویان با سایر روش های صافی مو و دلایل ضرورت کراتین درمانی برای مشتریان

ویژگی های یک آموزشگاه معتبر برای آموزش کراتین مو

بهترین مرکز آموزش کراتین مو در مشهد

آکادمی خانه کراتین یکی از بهترین و معتبرترین مراکز تخصصی کراتین مو می باشد که در سراسر کشور دوره های آموزشی موفق برگزار نموده است. بنابراین برای آموزش کراتین مو در مشهد نیز می توانید به راحتی از این آموزشگاه کمک بگیرید. دوره آموزشی این مرکز بسیار تخصصی بوده و علاوه بر آن از تمامی ویژگی های یک آموزشگاه معتبر و باکیفیت نیز برخوردار است. این مرکز تخصصی به دلیل کیفیت بالای آموزش و همچنین آموزش تکنیک های تخصصی و کلیدی در زمینه آرایشگری مورد استقبال بسیاری از هنرجویان قرار گرفته است.

از طرفی با آموزش در آموزشگاه خانه کراتین می توانید مدرک بین المللی فنی و حرفه ای دریافت نمایید. این مرکز تخصصی به تمامی هنرجویانی که با موفقیت دوره آموزشی خود را پشت سر گذاشته اند، مدرک فنی و حرفه ای ارائه می دهد. این مدرک بین المللی بوده و در سراسر جهان از اعتبار بالایی برخوردار می باشد. به همین دلیل اگر می خواهید کراتینه درمانی را به طور حرفه ای بیاموزید و آن را به تخصص خود تبدیل کنید و از طریق آن کسب درآمد نمایید، بهترین انتخاب برای شما آکادمی خانه کراتین می باشد. زیرا این مرکز پس از اتمام دوره آموزشی نیز شما را رها نخواهد کرد و برای بازاریابی و تبلیغات نیز به شما کمک می کند، تا بتوانید وارد بازار کار شوید.

نکات قابل توجه هنگام آموزش کراتین مو در مشهد

در دوره آموزش کراتین مو در مشهد باید موارد مختلفی به شما آموزش داده شود. از مهم ترین نکاتی که در این دوره آموزشی باید به طور تخصصی یاد بگیرید، نحوه خرید مواد کراتینه مو می باشد. برندهای بسیار متنوعی در بازار وجود دارند که مواد کراتینه را به مشتریان خود عرضه می کنند. نکته قابل توجه این است که این برندها از کیفیت های مختلفی نیز برخوردار هستند و شناخت بهترین آن ها نیاز به تجربه و تخصص دارد. متخصصان آکادمی خانه کراتین شما با انواع مواد کراتین، بهترین برندها و نحوه تشخیص مواد کراتین با کیفیت آشنا می کنند.

شناخت انواع مواد کراتین با توجه به نیاز مو از دیگر نکات قابل توجه در رابطه با آموزش کراتینه کردن مو می باشد. مواد کراتین انواع مختلفی دارد که شناخته شده ترین آن ها برزیلی، نرم کننده و ژاپنی می باشد. کراتین برزیلی برای موهایی مناسب است که وز شده اند و افراد می خواهند با کمترین عارضه آن ها را صاف و لطیف کنند. کراتین نرم کننده نیز برای برطرف نمودن فرفری های مو مورد استفاده قرار می گیرد. دیگر انواع مواد کراتین نوع ژاپنی می باشد که دوام بیشتری دارد و به عنوان ریباندینگ نیز شناخته می شود.

 خانه کراتین شعبه مشهد:

آدرس: سیدرضی 38-ساختمان آرامش-ط 2، واحد2

برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش کراتین مو مشهد تماس بگیرید:

09370033720 | 09334327456

هنرجویان در مورد خانه کراتین چی می گویند ؟

KhaneKeratin.com

قبلی
بعدی

آموزش جامع کراتینه مو مشهد با مدرک فنی و حرفه ای ​

مزایای آموزش صفر تا صد کراتینه مو مشهد

معرفی دوره های مقدماتی و تخصصی آموزش کراتین مشهد

دوره های مقدماتی و تخصصی آموزش کراتین هم برای استایلیست های مبتدی و هم برای متخصصان باتجربه مناسب هستند. در این دوره آموزشی و حرفه ای می توانید به یک درمانگر حرفه ای کراتین مو تبدیل شوید.

این دوره ها توسط متخصصین مجرب با مدارک بین المللی مختلف هم به صورت تئوری و هم به صورت کاملا عملی برگزار می شوند. در این دوره شما دانش و مهارت هایی را به دست خواهید آورد که به شما کنترل مطلق بر روی روش ها و مواد مورد استفاده برای صاف کردن، تقویت و بازسازی مو را می دهند.

فرمت کلی دوره های مقدماتی و حرفه ای به صورت تئوری و عملی و صدور گواهینامه های بین المللی و فنی و حرفه ای می باشد.

اهداف کلی دوره های مقدماتی و  تخصصی آموزش کراتینه مشهد

سرفصل های دوره های مقدماتی و تخصصی آموزش کراتین مو مشهد

ویژگی های بهترین مرکز آموزش کراتینه صفرتاصد مشهد

تاریخ و ساعت حضور دردوره آموزش قدم به قدم کراتین مو مشهد

دوره جامع کراتین مو بر اساس نوع پکیج انتخابی در 2 تا 3 روزبرگزار می شود 

کلاسهای دوره جامع کراتین مو از ساعت صبح شروع و در ساعت 16 پایان می یابد.

 

 • برخی از ویژگی های خانه کراتین شامل موارد زیر می باشند:
 1. یکی از مهم ترین ویژگی های منحصر به فرد خانه کراتین این است که مدرسین، مربیان و متخصصان این مرکز از علم و دانش به روز و کافی در حرفه کراتین مو برخورداند. تمام این متخصصین دارای مدارک تخصصی، بین المللی و معتبر هستند که این مدارک نشان دهنده مهارت و تبحر آنها در این حوزه می باشند.
 2. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که خانه کراتین را از دیگر آموزشگاه ها متمایز می کند ارائه مدارک معتبر و بین المللی و همچنین مدرک فنی و حرفه ای در پایان دوره های مقدماتی و پیشرفته است.
 3. این مرکز بسیار خوشنام و معتبر می باشد به طوری که توانسته است به بهترین مرکز تخصصی کراتین در استان های مهم کشور مانند اصفهان، شیراز، مشهد، کرج و غیره تبدیل شود. شعبات این مرکز فوق تخصصی در سراسر ایران همچنان در حال افزایش می باشند.
 4. در خانه کراتین آموزش ها هم به صورت حضوری و هم به صورت غیرحضوری برگزار می شوند تا تمام بانوان شاغل و غیرشاغل بتوانند در این دوره های تخصصی شرکت کنند. از این رو افرادی که در شهرستان های دیگر هستند نباید نگران یافتن بهترین مرکز کراتین در ایران باشند.
 • برای آموزش کراتین مو بهترین مرکز را انتخاب نمایید.
 • سابقه کاری و مهارت و تجربه بالای این مرکز تضمین کننده کیفیت خدماتی هستند که در این مرکز ارائه می شوند.
 1. خانه کراتین در خدمات آموزشی خود از تجهیزات کامل و به روز استفاده می کند. همچنین در حین آموزش این تجهیزات را در اختیار هنرجویان قرار می دهد تا نحوه کار با پیشرفته ترین ابزارها را بیاموزند.
 2. برخورداری از محیطی کاملا بهداشتی و آرامش بخش از مهم ترین اولویت های خانه کراتین می باشد. در این مرکز تمام تدابیر بهداشتی مو به مو انجام می شوند تا به پوست و موی هنرجویان و مدل های آموزشی آسیب های جدی وارد نشوند.
 3. توجه به مدارک ارائه شده از مرکز آموزش کراتین بسیار مهم می باشد. خانه کراتین پس از اتمام دوره های مقدماتی و تخصصی اقدام به ارائه مدارک بین المللی و فنی و حرفه ای می کند. این امر یک مزیت بزرگ نسبت به مراکز دیگر می باشد.
 4. در خانه کراتین پس از اتمام دوره های آموزش کراتین مو جلسات رفع اشکال برگزار می شوند. همچنین هنرجویان می توانند از خدمات پشتیبانی این مرکز بهره مند شوند.
 5. هزینه آموزش کراتین کردن مو در خانه کراتین کاملا منصفانه و به نفع هنرجویان تعیین می گردد. هنرجویان می توانند با هزینه ای کاملا منطقی تمام سرفصل ها را با موفقیت به اتمام برسانند.