مرکز تخصصی اسکین کر شاپ لیزر شعبه شیراز

امروزه بخش بیشتری از مردم به دنبال زیباتر شدن هستندد. در حقیقت این تمایل از شهرها و قشر مرفه جامعه به  بخشهای پایین جامعه نیز رسوخ کرد و فرهنگ مردم در مورد استفاده از خدمات زیبایی به سرعت در حال تغییر می باشد. رشد بیشمار مزاکز پوست و زیبایی در سراسر کشور حکایت از افزایش بیشمار مردم علاقمند به زیباتر شدن دارد. 

برای جوانسازی و زیباتر شدن روشهای متعددی پیشنهاد می شود از جمله  استفاده از کرمها، ماسکها، پاکسازی صورت و یا جوانسازی  با دستگاههای لیزر، استفاده از تزریق ژل و بوتاکس ، دستگاههای RF ، پلاسما جت، میکرونیدلینگ، مزوتراپی و بسیاری روشهای دیگر..

امروزه، در بین روشهای مختلفی  که اشاره شد، یک واژه بیش از بقیه به گوش می رسید و آن عبارت اسکین کر می باشد همین قضیه باعث شده  که افراد بیشتر در گوشی موبایل به دنبال مراکز مراقبت و زیبایی پوست باشند و با واژه هایی مانند بهترین مرکز مراقبت زیبایی شیراز، بهترین مرکز پاکسازی  شیراز، و عبارتهای مشابه در گوشی مرکز مورد نظر خود را برای انجام پاکسازی  پوست در شیراز پیدا کنند.

 شاپ لیزر یکی از مراکز زیبایی معتبر می باشد که  به دنبال استقبال زیباجویان و هنرجویان بیشمار در سراسر کشور،  لاین خدمات و آموزشی خود را بر بعد از تهران  در شهرهایی مانند اصفهان، مشهد ، کرج و شیراز به شکل کاملا حرفه ای و نوین انجام میدهد.

خدمات اسکین کر در شیراز را به طور کامل می توان در شعبه شاپ لیزر در شیراز  جستجو کرد که به صورت کاملا تخصصی با کادری مجرب برای شیرازی های محترم در حال انجام می باشد. از اینرو خانمها و آقایان شیرازی که به دنبال خدمات اسکین کر در شیرازهستند می توانند به راحتی با مراجعه به مرکز تخصصی مراقبت پوست شاپ لیزر شعبه شیراز، خدمات اسکین کر را دریافت نمایند. 

شاپ لیزر به عنوان یکی از پیش روهای صنعت زیبایی در ایران، برای بهبود پاسخگویی به مشتریان اسکین کر در شیراز پکیجهای متنوعی را تهیه نموده است تا عزیزان به راحتی و متناسب با نیاز خود بتوانند با آرامشی کامل خدمات مورد نظر خود را دریافت نمایند. 

شاپ لیزر مرکز خدمات  تخصصی اسکین کر در شیراز منتظر دیدار شما عزیزان می باشد.

شماره تماس : 09107309225

 پشتیبانی واتساپ  09107309225  👉👉

اسکین کر چیست؟

اسکین کر طیف وسیعی از روشهایی است که از پوست شما محافظت می کند از جمله تغذیه ، جلوگیری از قرار گرفتن در معرض آفتاب و استفاده مناسب از نرم کننده ها.

استفاده از مواد آرایشی، بوتولینوم، لایه برداری، پرکننده ها، قرار گرفتن در معرض لیزر، میکرودرم ابریژن، درمان با رتینول، باعث تقویت ظاهرپوست شما می شود.

اسکین کریک صنعت عظیم جهانی است. دنیای skincare و ضد پیری در حال شروع به ارائه نتایج آزمایش شده از نظر بالینی هستند.

چین و چروک ها به دلیل فقدان ماتریکس خارج سلولی  بوجود می آیند. ماتریکس در واقع کشش پوست را ایجاد می کند.نور خورشید ، بویژه UVA و عوامل محیطی مانند دود سیگار، کلاژن و بافت الاستیک اطراف را تجزیه می کنند و باعث چروک شدن می شود.

بین ریزش کلاژن و فیبریلین و شدت چین و چروک همبستگی بالینی وجود دارد. صنعت اسکین کرپوست هنوز در حال کشف چگونگی بهبود رتینوئیدها در افزایش پیری پوست است.

آنچه مورد توافق است این است که رتینوئیدها فیبروبلاستهای موجود در پوست را تحریک می کنند تا کلاژن و فیبریلین بیشتری تولید کنند ، پروتئین هایی که ماتریکس خارج سلولی را تشکیل می دهند و پوست ما را به شکل جوانی و جوانی خود نگه می دارند.

شماره تماس : 09107309225

 پشتیبانی واتساپ  09107309225  👉👉

1. اسکین کر به روش هیدرودرمی یا آبرسانی پوست

اسکین کر برای پوستهای خشک، آفتاب سوخته و یا پوسته یوسته شدن مناسب است.

هیدرودرمی، هیدراته کردن و یا فیوژن آکوادرم روشی از اسکین کر برای احیای سلول های مرده پوست است. هیدرودرمی یا آبرسانی پوست با دستگاهی به نام هیدرودرم انجام می شود. 

این روش اسکین کر برای پوستهای خشک، آفتاب سوخته و یا پوسته یوسته شدن مناسب است. همچنین هیدرودرمی برای کسانی که بر اثر رژیم های غذایی نادرست پوستشان دچار چین و چروک شده است بسیار مثمرثمر است. 

2. ماساژ صورت

یکی دیگر از روش های اسکین کر و مراقبت از پوست صورت استفاده از ماساژ صورت است. ماساژ صورت به همراه مدیتیشن منجر به خون رسانی بیشتر به پوست می شود و در نتیجه باعث اکسیژن رسانی و دفع سموم و مواد زائد می شود. 

3. پاكسازى پوست صورت

پاکسازی پوست با هدف اسکین کر میتواند آلودگی های سطحی و دانه های سر سیاه را از سطح پوست جدا کند تا مواد معدنی و اکسیژن به سطح پوست برسد. پاکسازی پوست از مراقبت های اساسی پوست است که باعث زیبایی، جوانسازی و شادابی پوست می شود. 

4. اسکین کر به روش میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ یک روش برای اسکین کر یا مراقبت از پوست است

میکرونیدلینگ یا اصطلاحا سوزن درمانی پوست یکی دیگر از روش های میکرونیدلینگ است که به عنوان C.I.T یا درمان به روش خود القایی کلاژن (Collagen Induction Therapy) نیز شناخته می شود. 

از میکرونیدلینگ به منظور تحریک بدن برای تولید کلاژن استفاده میکنند. این روش از اسکین کر باعث کاهش خطوط چین و چروک، ترک های پوستی، رفع شلی پوست، جوانسازی و همچنین رفع زخم های ناشی از آکنه و آبله مرغان می شود. 

5. مزوتراپی

به تنظیم نقض هورمون ها از طریق لایه زیر پوست می پردازد. در این فرآیند دکتر پوست تمام ویتامین ها، مواد معدنی، مغذی، کوآنزیم ها را زیر پوست تزریق می کند.

6. میکرودرم آبریژن

یکی از روش های محبوب جوانسازی و زیباسازی پوست جهت تحریک اپیدرم و کلاژن سازی می باشد.

بهترین خدمات اسکین کر صورت در شیرا|زمرکز تخصصی اسکین کر شاپ لیزر در شیراز

خدمات تخصصی اسکین کرشیراز| خدمات اسکین کر شاپ لیزر درشیراز

شماره تماس : 09107309225

 پشتیبانی واتساپ  09107309225  👉👉

شماره تماس : 09107309225

 پشتیبانی واتساپ  09107309225  👉👉